VŠLG, soukromá technická vysoká škola s téměř dvacetiletou tradicí, je jedinou vysokou školou v  České republice a na Slovensku čistě zaměřenou na logistiku.
V rámci tohoto zaměření nabízí bakalářské, magisterské studium a manažerské postgraduální studium MBA. VŠLG je  také  členem profesních sdružení a díky vysoké kvalitě výuky má mnoho partnerů z řad významných soukromých firem jako DHL, Schneider Logistics nebo ŠKODA AUTO.

VŠLG je akreditována ve studijních programech Logistika a umožňuje získat vysokoškolské vzdělání jak v bakalářském, tak také v  magisterském studijním programu. Akreditované studijní programy spadají do tzv. profesně orientovaných studijních programů s důrazem na aplikovatelnost do oboru, která je podložena teoretickým základem studia. Pro větší počet zájemců z Vaší organizace mohou být stanoveny individuální podmínky pro studium.

Pro manažery střední a vrcholové úrovně poskytuje VŠLG možnost studia ve studijním programu MBA. Cílem tohoto studia je zvýšit kompetence manažera pro oblast logistiky a výrazně podpořit jeho osobnostní růst.  Během studia budou studentům přednášet vybraní experti z praxe, jako například prof. Roman Jašek nebo prof. Václav Cempírek, prezident České logistické asociace. Vnějším projevem je prestižní profesní titul MBA zapsaný za jménem.

Pokud Vás nabídka oslovila a chtěli byste se dozvědět více ohledně probíraných předmětů, benefitů pro Vaši firmu a Vašich zaměstnanců a individuální nabídky pro Vaši organizaci, obraťte se prosím na ředitele školy Mgr. Josefa Kulíška, e-mail: josef.kulisek@vslg.cz, popř. na Ing. Ivanu Kolářovou vedoucí studijního oddělení, e- mail: ivana.kolarova@vslg.cz, tel.: 581 259 143; 724 764 585.

 

prof. Ing. Václav Cempírek, Ph.D.

rektor a prezident České logistické asociace

VŠLG nabídka studia 2021