Zemský výbor EPAL pro Českou a Slovenskou republiku, z.s. Vás srdečně zve na mimořádnou konferenci týkající se paletového trhu v České a Slovenské republice , PALETOVÝ DEN EPAL.

Tato odborná konference je určena nejen všem uživatelům palet, jejich výrobcům a opravcům, společnostem z oblasti logistiky, dopravy a skladování ale i zástupcům odborné veřejnosti.

Tato konference se uskuteční ve čtvrtek dne 11.11. 2021 v Brně.

Rádi bychom využili opětovného konání Mezinárodního strojírenského veletrhu, v jehož rámci se koná Mezinárodní veletrh dopravy a logistiky, a proto se Paletový den EPAL uskuteční přímo v prostorách Brněnského výstaviště.

Zde bude mít EPAL v průběhu celého veletrhu 8.–12.11. 2021 svůj prezentační stánek, k jehož návštěvě Vás samozřejmě také zveme!

Vlastní odborná konference EPAL se pak uskuteční v samostatném sálu Morava, který přímo sousedí s pavilonem, kde se bude konat Mezinárodní veletrh dopravy a logistiky.

Účast na Paletovém dni EPAL je pro všechny pozvané a předem registrované hosty bezplatná. Součástí volného vstupu na naší odbornou paletovou konferenci EPAL je pro Vás zajištěn i bezplatný vstup na celý Mezinárodní strojírenský veletrh!

Více o programu se dozvíte v přiložené pozvánce.

Odkaz na registraci:

https://www.reliant.eu/paletovy-den-epal/

Pozvánka EPAL DAY 2021