Cena za logistický projekt roku 2022 zamířila do společnosti HOPI holding

Cenu za vítězný projekt letošního ročníku soutěže si odnesla společnost HOPI holding za projekt „NESTLÉ 2020+“. Představitelé společnosti převzali ocenění České logistické asociace, z.s. již tradičně v rámci konference SpeedCHAIN 2022 v Břevnovském klášteře.

Projekt „Nestlé 2020+“ je příkladem řešení optimalizace distribuční logistiky pro region CEE s cílem dosažení růstu ekonomické efektivity a celkové kvality služby při současném snižování negativních dopadů logistické služby na životní prostředí.

HOPI holding zároveň postoupili do nadnárodního kola ELA AWARD.

Tento ročník evropské soutěže ELA Award v Bruselu byl opět přehlídkou toho nejzajímavějšího, co se v evropské logistice událo. Ve finále soutěže, které probíhá formou poháru vítězů jednotlivých národních soutěží napříč celou Evropou tedy i letos uspěl projekt z české kotliny.
Řešení progresívní společnosti HOPI, sídlící ve středočeských Modleticích pro jejich zákazníka, nadnárodní společnost Nestlé, navázalo na tradici celé řady českých nominantů posledních let a nejenže se umístilo mezi finálovými šesti projekty, ale v rámci této skupiny se probojovalo mezi nejlepší trojku a stanulo tak na příslovečné bedně. Gratulujeme společnosti HOPI Holding, jejímu vrcholovému vedení, realizačnímu týmu úspěšného projektu i těm, kteří společnost důstojně reprezentovali nejen v rámci národního kola soutěže o nejlepší logistický projekt roku České logistické asociace, ale i v rámci evropského finále 23. listopadu v Bruselu.