Konference členů České logistické asociace
 Česká logistická asociace (ČLA) uspořádala dne 22.2.2012 výroční konferenci členů ČLA. Pro místo konání zvolilo Prezidium ČLA atraktivní lokalitu – Mladou Boleslav, půdu Vysoké školy ŠKODA AUTO. Po skončení Konference připravila ČLA ve spolupráci s Logistikou značky ŠKODA AUTO pro své členy a širokou logistickou veřejnost další program – diskusní fórum „Strategie logistiky do budoucnosti“, kdy v rámci programu účastníci navštívili i hlavní provozy závodu Výroby agregátů a  CKD Centrum.
I díky následnému atraktivnímu programu byla účast na Konferenci velmi vysoká. Z 56 členů ČLA se konference zúčastnilo více jak 30 zástupců společností – členů ČLA. Konference projednala a schválila důležité body, které jsou nezbytné pro další fungování asociace. Prezident ČLA pan František Kyncl zhodnotil uplynulý rok 2011 a účastníci konference schválili plán činnosti na rok 2012 včetně rozpočtu.
Prezidium ČLA by rádo touto cestou poděkovalo všem zúčastněným. Jsme velmi hrdi na tak vysokou účast a v dalších letech se ČLA bude snažit uspořádat Konferenci členů vždy s nějakou atraktivní doprovodnou akcí.