HANNOVER MESSE Digital Days
Premiéra 14. – 15. 7. 2020

I v době, kdy se po celém světě rozpíná nechtěný virus, mají firmy potřebu informovat se o novinkách v oboru, toho si je vědom i pořadatel největšího strojírenského veletrhu HANNOVER MESSE. Veletrh HANNOVER MESSE, který se koná za normálních okolností vždy v dubnu v Hannoveru, musel být zrušen, ale lidé samozřejmě chtějí získávat informace o nejnovějších technologických produktech a řešeních i nadále. To bylo podnětem pro vznik online platformy HANNOVER MESSE Digital Days.

Virtuální platforma pro prezentaci světových novinek z oblasti průmyslové automatizace a IT, energetických a environmentálních technologií a vývoje a výzkumu v rámci oboru strojírenství HANNOVER MESSE Digital Days slaví svou premiéru 14. a 15. července 2020!

Tematicky pokrývají HANNOVER MESSE Digital Days obsahové zaměření veletrhu. Těžištěm konferenčního programu jsou Průmysl 4.0, umělá inteligence, 5G, smart energy a Logistika 4.0. Druhým obsahovým zaměřením jsou prezentace produktů a řešení jednotlivých vystavovatelů.

Tato dvoudenní digitální akce se bude věnovat aktuálnímu vývoji v oborech průmyslu, energie nebo logistiky a nabídne orientaci v době krize a po jejím konci. Na programu jsou keynotes z hospodářství, vědy i politiky. Chybět nebudou pódiové diskuse, live-chaty, networking a prezentace inovací. Detailní program zde: https://hannovermesse.digital./de/program_overview/

Více informací a přihlášení na https://www.hannovermesse.de/en/news/digital-days/hannover-messe-digital-days.

Kontakt v České republice: Ing. Naděžda Lichte, PROveletrhy – Výhradní zastoupení Deutsche Messe AG, Hannover v ČR, info@poveletrhy.cz