Společnost ESA logistika, která patří mezi desítku největších českých logistických firem, nabídla zdarma své dopravní a skladovací služby v Čechách, Polsku a na Slovensku nekomerčním projektům pomáhajícím v boji proti onemocnění COVID-19.

 

„Celý svět bojuje proti pandemii, proto i my nabízíme svou pomoc. Státním i nestátním nekomerčním projektům působícím k potlačení a ochraně před tímto onemocněním nabízíme bezplatně naše dopravní kapacity kamionů a větších vozidel a také skladové kapacity včetně služeb VAS, tedy balení, etiketování a dalších. U nás a na Slovensku dáváme k dispozici také vozidla a sklady s řízenou teplotou,“ popisuje nabídku manažer marketingu společnosti ESA logistika Jindřich Karas.

 

ESA logistika již bezplatně nabídla své kapacity projektům platforem Spojujeme Česko, CoVpoint a Covid-19cz pro zprostředkování pomoci firem proti COVID-19.

 

Vedle těchto nekomerčních aktivit je ESA logistika připravena rychle pomoci také výrobním a obchodním firmám, které se potýkají s extrémními výkyvy poptávky po svém zboží. „V těchto dnech čelíme situaci, kterou lze označit jako turbulentní logistika. Požadavky trhu na přepravní a skladové kapacity se nemění po měsících, ale v řádu dnů. I přesto si uchováváme možnost rychle reagovat, přeskupovat i navyšovat naše kapacity a nabízíme spolupráci v oblasti dopravy a skladování v České republice, v Polsku a na Slovensku ostatní výrobním, obchodním nebo logistickým společnostem pro pokrytí kapacitních špiček nebo i pro delší spolupráci,“ doplňuje Jindřich Karas.

 

Zájemci o podporu nekomerčních projektů proti koronavirovému onemocnění mohou kontaktovat Michealu Frelichovou na e-mailu frelichova.michaela@esa-logistics.eu, tentýž kontakt platí i v případě zájmu o běžnou spolupráci ve skladování a dopravě.

 

 

ESA s.r.o.

Společnost ESA s.r.o. poskytuje pod značkou ESA logistika komplexní logistické služby a dopravní řešení pro silniční, železniční, námořní a leteckou dopravu, FTL (Full Truckload Shipping), LTL (Less than Truckload Shipping), sběrnou službu a další, včetně široké nabídky skladování pro suché i chlazené zboží, FMCG a přidaných služeb, jako jsou balení a úprava zboží, promo akce, etiketování, co-packing a další. Zabývá se i distribuční logistikou chlazeného zboží v ČR a SK. Od roku 2007 je součástí koncernu Hitachi Transport System a dnes má pobočky na Slovensku a v Polsku. Ve společnosti pracuje 1500 zaměstnanců a provozuje sklady v ČR, SR a Polsku, dále v kooperaci s HTS Europe v Nizozemí, Velké Británii, Španělsku, Francii a Itálii. ESA disponuje skladovou kapacitou v celkové ploše 154 000 m2. ESA je členem České logistické asociace a Sdružení automobilových dopravců ČESMAD Bohemia. Více na https://www.esa-logistics.cz

 

200402_sluzby_zdarma_ESA