Evropská logistická asociace (ELA), jejímž členem je i Česká logistická asociace, oznámila nový termín předávání cen ELA Awards 2021, které se uskuteční 9. listopadu. Událost v roce 2021 bude mít opět online podobu, což umožní ještě více rozšířit evropské publikum.
Ocenění “ELA Awards” se stalo jednou z nejprestižnějších a nejvýznamnějších evropských logistických soutěží, v níž se o umístění ucházejí společnosti z celé Evropy. Jejího ocenění výjimečných výkonů si vysoce cení jak předchozí vítězové, tak potenciální vítězové.

Na předních příčkách se v předchozích letech pravidelně umístilo několik význačných společností z ČR, které jsou zároveň členy ČLA: ŠKODA AUTO, MD logistika, Budějovický Budvar, Jipocar Logistic, Kiekert – CS a další.

Porota ELA Awards je mezinárodní skupina vysoce postavených logistických odborníků z maloobchodu, průmyslu, poradenství, poskytovatelů služeb a akademické obce.
ELA Awards zajišťuje prvotřídní prezentace na témata, která jsou relevantní nejen pro obchodní organizace, ale také v souladu se současným vývojem ve světě.V letošním roce se bude o cenu ucházet 10 projektů.

Veškeré podrobnosti o akci naleznete na https://www.elalog.eu/.

ELA sdružuje více než 30 národních logistických asociací z evropských zemí. Členy těchto národních logistických asociací jsou profesionálové pracující v logistice, průmyslu a v různých odvětvích služeb. V rámci této sítě ELA oslovuje na 55 000 logistických profesionálů.