Efektivní obal s fixační výplní: Vlnitá lepenka chrání dětskou Formuli.

Společnost THIMM vyvinula ekologický zasílatelský obal s fixační výplní z vlnité lepenky pro dětskou Formuli firmy RePello a vyhrála v národní soutěži Obal roku 2019 v kategorii „E-commerce“. Obal obsahuje šikovně navrženou fixační vložku z vlnité lepenky, díky které lze v obalu bezpečně umístit 49 jednotlivých dílů.
Oceněné obalové řešení z vlnité lepenky RePello používá pro zasílání Formule, dřevěného dětského odrážedla, ze svého e-shopu. Formule se zasílá v rozloženém stavu a tvoří ji až 49 dílů – 11 hlavních dílů, 32 kusů spojovacího materiálu a 6 volitelných, přídavných komponentů. Kromě dřevěné karosérie se do obalu pohodlně vejde volant, čelní spoiler, imbusový klíč, šrouby, kola a příslušenství pro tuning. Fixační vložka z vlnité lepenky optimálně upevňuje a chrání během přepravy každý díl. Toto obalové řešení lze použít pro všechny sériové typy dětského odrážedla. Kromě zasílání z e-shopu se tento obal používá i pro prodej v maloobchodě a na výstavách. Vnější obal i fixační vložka uvnitř obalu se vyrábí z hnědé vlnité lepenky typu EE a konečný spotřebitel ji tak může jednoduše zlikvidovat ve sběrovém kontejneru. Vývojáři ve společnosti THIMM vědomě upustili od použití pěnové hmoty a fólie. Udržitelný směr českého výrobce RePello, který od roku 2015 vyrábí inovativní hračky ze dřeva, se odráží i v decentním tiskovém motivu obalu, pro který byl využit digitální tisk. Obal tak celkově koresponduje s baleným produktem, bezpečným dětským odrážedlem a podtrhuje image společnosti orientovanou na ekologii.
Dětské Formule RePello svou konstrukcí podporují zdravý tělesný vývoj dětí a správné držení těla již od útlého věku. Formule, ergonomická dětská odrážedla jsou v současnosti k dostání ve třech různých provedeních v e-shopu společnosti RePello.
V soutěži Obal roku oceňuje porota každý rok výjimečné, inovativní obaly. Společnost THIMM letos zvítězila se svým obalovým řešením pro Formuli RePello v kategorii „E-commerce“. Slavnostní předání ceny se koná dne 24. října 2019 v Praze.

 

Kontakt pro média:
Ingrid Völkening, Coordinator Marketing CEE
THIMM Group GmbH + Co. KG, Tel.: +49 5551 703 305, e-mail: ingrid.voelkening@thimm.de

 

Formule

Polsterverpackung