Po delší době se, tentokrát v prostorách skladu MD Logistiky v Horních Počernicích, uskutečnilo další odborné diskusní setkání členů patronací České Logistické Asociace na téma „Digitalizace a automatizace: nutnost nebo výhoda?“
Hlavním programem byly odborné prezentace na téma interní logistiky a přepravy zboží – Kateřina KAČÍRKOVÁ z MD logistiky představila vývoj technologie pro inteligentní řízení přepravních toků potravin.
Milan LUDVIK ze společnosti Zetes představil řešení pro efektivní digitalizaci skladových operací, která přinášejí zvýšení produktivity, omezení chybovosti, rychlou implementaci a současně rychlou návratnost investic. Josef Černý z firmy ICZ a.s. vysvětloval, proč je chytrá automatizace cestou správným směrem.
Součástí byla také prohlídka skladu a výměna zkušeností jednotlivých účastníků z řad managementu významných společností jako Mattoni 1873, DHL, EMCO, MD Logsitika nebo Jipocar.

Česká Logistická asociace je odborné sdružení firem z oblasti logistiky a v průběhu roku organizuje několik odborných setkání tohoto druhu, Dny české logistiky a další akce, na které se společně s Vámi bude v budoucnu těšit.